Hakkımızda

CMK Group 2008 yılında doğdu.

Aradan geçen 13 yılda hız kesmeden çalışmalarına devam etti. Gerçekleştirdiği her projede, biraz daha büyüdü, olgunlaştı.

Türkiye'nin önde gelen markaları ile özel davet ve etkinlik, kurumsal toplantı, tanıtım, festival, konser ve düğün organizasyonlarının yanı sıra grafik-tasarım, broşür, dergi, ofset baskı hizmetleri, promosyon ve ambalaj gibi pek çok matbaa hizmetine imza attı.

CMK Group, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, program, danışmanlık, belgesel, reklam ve metin yazarlığı alanlarında da faaliyet göstererek, medya çalışmalarıylada, çalışma yelpazesini zenginleştirdi. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüştü ve sektörün saygın, güvenilir kuruluşları arasındaki yerini aldı.

Şirketimizin başarıya uzanan yolculuğunda işimizi severek yapmak ve daha iyi olabilmek için sürekli araştırmak prensipleri daima yol göstericimiz olmuştur. Şirketimiz, kendi yaratıcı ekibinin yanı sıra, gerekli tüm teknik imkanları da bünyesinde barındırmaktadır.

CMK, başarılı, girişimci ve özgün projeleriyle gelecekte de yola sağlam adımlarla devam etmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.10 yıldır sizlerle olan birlikteliğimizde, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştirmek ve global dünyada hızla gelişen teknolojik yeniliklere uyum sağlamak öncelikli ilkemizdir. İlk e-ticaret sitemiz ‘matbaakalesi.com’ siz değerli müşterilerine bu sektördeki ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun şekilde temin edebilmeniz için sizlerin ziyaretini bekliyor…

CMK Group olarak değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.About